Bielizna męska Schiesser

Bielizna męska często jest spychana na margines.

Pierwsze skojarzenie ze słowem bielizna to dla większości osób piękny, seksowny, koronkowy komplet. Na rynku znaleźć można ogromną ofertę bielizny damskiej. Jeśli chodzi o bieliznę męską utarło się przekonanie, że nie jest aż tak istotna. Nic bardziej mylnego.

Panowie podążając za modą coraz częściej zwracają uwagę również na to, co nosi się pod spodem. Nie wystarcza już markowa odzież. Ważna staje się również markowa bielizna. I nie chodzi tu tylko o względy prestiżowe – liczy się przede wszystkim wygoda. Panowie chcą się czuć komfortowo.

Nasza oferta bielizny męskiej zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających. Wśród wielu serii o różnym składzie materiałowym, różnej stylistyce i kolorystyce każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy ponad 20 serii bielizny z linii bazowych. Dodatkowo cztery razy w roku limitowane kolekcje mody. Naprawdę jest w czym wybierać.

Bieliznę męską podzieliliśmy na:

  • bieliznę nocną – w tej kategorii znajdują się dostępne przez cały rok piżamy i szlafroki. Jest też specjalna seria Mix & Relax przygotowana z myślą o artystycznych duszach i osobach, które same lubią zadecydować jak wyglądać będzie ulubiony strój nocny. Specjalnie dobrane pod względem kolorystycznym koszulki i spodnie pozwalają tworzyć indywidualne zestawy.
  • bieliznę dzienną –  dostępne przez cały rok koszulki, slipy, bokserki i kalesony
  • kąpielówki – slipy, szorty i spodenki kąpielowe.
  • bieliznę funkcyjną sportową – specjalistyczna bielizna funkcyjna dla amatorów sportu. Pozwala zachować komfort w różnych warunkach klimatycznych, przy każdej aktywności fizycznej.

Tyle o kolekcji bazowej. Oprócz niej cztery razy w roku mamy kontraktacje sezonowe – dwie główne i dwie uzupełniające. Ze względów oczywistych nie jesteśmy w stanie przedstawić na naszej stronie pełnej oferty. Jeśli chcielibyście Państwo zapoznać się z pełną ofertą zapraszamy do kontaktu