Co zyskasz rozpoczynając z nami współpracę

Zdajemy sobie sprawę, że rozpoczęcie współpracy jest zawsze swego rodzaju inwestycją.

Jesteśmy realistami więc nie będziemy Ci obiecywać złotych gór. Nie znamy stopnia twojego zaangażowania i możliwości, nie możemy zagwarantować sukcesu. Wiemy natomiast co na pewno zyskasz rozpoczynając z nami współpracę:

  • Dostęp do oferty, której nie będzie miał żaden z twoich sąsiadów. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Schiesser na terenie Polski możemy zatem zagwarantować, że na określonym terenie tylko Ty będziesz miał możliwość sprzedaży naszej marki. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że zwiększy to atrakcyjność twojego sklepu.
  • Twoi klienci będą wiernie wracać. Nawet jeśli na początku trudno ich będzie przekonać do tak drogiej marki w większości przypadków przyjdą po nowe modele. Stanie się tak ponieważ marka Schiesser gwarantuje jakość i niespotykany komfort.
  • Wraz z rozwojem współpracy będziesz otrzymywał coraz korzystniejsze warunki.
  • Otrzymasz wsparcie marketingowe, będziemy promować twój sklep na naszych stronach i w naszych akcjach reklamowych. Możemy pomóc Ci prowadzić konta w serwisach społecznościowych. Podpowiemy jak pozyskać lojalnych klientów.
  • Będziemy do twojej dyspozycji przez sześć dni w tygodniu – zapewniamy kontakt mailowy lub telefoniczny.
  • Realnie oceniamy możliwości współpracy. Nie dopuszczamy do sytuacji, w których brak doświadczenia w sprzedaży ekskluzywnej marki spowoduje nadmierne obciążenia twojej firmy. Rozumiemy, że w dłuższym okresie nie jest to korzystne również dla nas. Zyskujesz więc pewność, że będziemy sumiennie i umiejętnie wspierać twoje działania pomagając w wyborze właściwej strategii.

 

Sprawdź naszą ofertę