Nachtschwärmer

Wybór prawdziwego mężczyzny.

Wyroby serii Nachtschwärmer są idealne dla aktywnych mężczyzn, którzy cenią sobie swobodę, nowoczesność i są otwarci na nowe doznania. Seria produkowana jest z dzianiny będącej mieszanką poliamidu produkowanego przez firmę DuPont  pod nazwą TACTEL® i elastanu. Seria Nachtschwärmer to wyroby, które mają wspaniale dopasowaną do ciała formę, dają wyjątkowe uczucie komfortu w trakcie noszenia, są miękkie i łatwe w utrzymaniu.

          Warto wiedzieć, że wbrew obiegowej opinii wyroby z nowoczesnych włókien charakteryzują się lepszą przepuszczalnością powietrza niż tradycyjne wyroby bawełniane. Dzieje się tak ponieważ zbicie cząsteczek poliamidu jest nieduże co powoduje lepszy transport wilgoci i zapobiega wchłanianiu jej przez dzianinę. Dzięki temu bielizna tej serii wytwarza odpowiedni bilans między skórą a środowiskiem zewnętrznym.

          Schiesser przywiązuje wyjątkową wagę do jakości swoich produktów. Dlatego do produkcji swojej bielizny używa wyłącznie poliamidów markowych. TACTEL® jest szczególnie wytrzymały, posiada bardzo duży stopień giętkości i elastyczności. Jego włókna są delikatne i zginają się łatwiej niż grube włókna bawełny co nadaje bieliźnie niesamowitą miękkość. TACTEL® nie zbiega się i tylko w niewielkim stopniu podlega ścieraniu. Ma relatywnie małą zdolność absorbcji wilgoci dzięki czemu schnie osiem razy szybciej niż bawełna. 

          W naszej ofercie posiadamy wszystkie wyroby z tej serii obejmujące koszulkę z krótkim rękawkiem, dwa wzory slipów i dwa wzory bokserek.